Intencje

SŁUŻBA BOŻA od 18 do 24 marca 2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 18 marca

16.30 + Teresę Szkup w 2 r. śm. z mężem Józefa, Zofię Moskwa w 26 r. śm. z mężem Janem i dziećmi, Zofię i Mateusza Szkup

17.00 + Tadeusza Redek (od syna Sławomira z rodziną)

WTOREK – 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

16.30 + Józefę Krokocką, Józefa Tataj, zmarłych z rodziny Krokockich i Tatajów

17.00 + Józefa Staniszewskiego, Józefa Obłękowskiego z teściami, Józefa Króla z synem Józefem i matką Józefą, Józefa Rychlewskiego w 7 r. śm., Józefa i Józefę Jóźwik, Józefa Lenartowicza, Józefa Bachurę, Józefę Borowiec, Józefa Owczarka, Józefa Paradowskiego z synem Józefem, Józefa Wasiaka, Józefa Wojenkę

ŚRODA – 20 marca

16.00 + Reginę Świątkowską (urodzinowa od córek z rodzinami)

16.30 + Agnieszkę Życką (od KGW z Bełchowa)

17.00 + Rozalię i Józefa Bakalaskich, zmarłych z tej rodziny oraz Stanisława Romanowskiego

CZWARTEK – 21 marca

16.30 + Grzegorza Panfilewicza w 5 r. śm., Zofię i Jana Panfilewicz, Amadeusza, Marzenę i Huberta Matyjek oraz pozostałych zmarłych z rodziny Matyjek

17.00 + Danutę i Stanisława Seliga z synem Grzegorzem i zmarłych z rodziny Gogol

PIĄTEK – 22 marca

16.00 + Jana Szweda w 15 r. śm., Franciszkę i Franciszka Szwedów, Jadwigę i Józefa Chojeckich, braci: Józefa i Jerzego, Stanisława i Annę Chojeckich oraz zmarłych bliskich z tych rodzin

16.30 – DROGA KRZYŻOWA

17.00 + Reginę Kapuścińską w 7 r. śm. z mężem Mieczysławem i wnukiem Konradem

SOBOTA – 23 marca

8.00 + Mieczysława i Irenę Błędowskich, Wojciecha i Zofię Błędowskich, Jana i Janinę Krokockich oraz Kazimierza Śniegułę

16.30 + Piotra Paciorka

17.00 + Irenę Aleksandrowicz w 4 r. śm z mężem Janem, rodzicami i teściami, z synami: Stanisławem, Ryszardem i Zbigniewiem oraz wnukami

NIEDZIELA – 24 marca – 3 Niedziela Wielkiego Postu

8.00 + Marię Antos (imieninowa) z rodzicami i teściami oraz synem Tomaszem

10.00 + Zofię i Józefa Szcześniaków z rodzicami, Jarosława Kubla z dziadkami, Janinę i Bolesława Nowak z rodzicami

12.00 – w intencji parafian

16.30 – GORZKIE ŻALE

17.00 + Juliannę i Władysława Osadowskich z dziećmi: Stanisławą, Marianną, Stanisławem i Marianem, Stanisławę i Kazimierza Gałkowskich oraz zmarłych z rodziny Osadowskich